Cтартує новий сезон Вуличного університету в Рівному

28 Травень 2015

Коментарі:

0
 Травень 28, 2015
 0

Набридли нудні лекції у задушливих аудиторіях? Тоді гайда до нас. ГО «Молодь – ДІЄ»розпочинає підготовку до нового сезону «Вуличного університету», який стартує 6 червня 2015 року.

ВУ-2

Кожен захід «Вуличного університету» є публічною лекцією (інтерактивною презентацією) з визначеним регламентом та тематикою. Відбуваються заходи на вулиці або в приміщенні з вільним доступом для будь-кого, хто бажає прийти.

Теми цьогорічного «Вуличного університету» будуть стосуватись реформ в Україні, детальніше анонсуватимемо ближче до початку. В якості лекторів запрошуються спеціалісти, експерти своїх галузей, успішні люди, хороші оратори, авторитети громадської думки – розповідає голова ГО «Молодь – ДІЄ» Віталій Примак.

ВУ-2

Мета: провести ряд альтернативних відкритих освітніх заходів для молоді, залучити молодь до громадської активності, пропагуючи ідеї громадянського суспільства, підвищити інтелектуальний рівень молоді через знайомство із цікавими та неординарними особистостями.

ВУ-2

Організатори заходу максимально дбають про запити майбутніх учасників «Вуличного університету», тому чекають саме ваших пропозицій та побажань стосовно місця проведення та тем зустрічей.

 Зустріч у ВК та ФБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *