У Рівному на Вуличному університеті ділилися враженнями мандрівники

Лекторами  на четвертій зустрічі були:  Ілля Канкров – фотограф, музикант, мандрівник, альпініст. Він розповів учням  про поділ туризму,  а також ділився знаннями  про вело туризм в Україні, а саме про те, як необхідно поводитися в горах і т.д.

Про те, як дешево поїхати за кордон, як спланувати свою подорож  та як провести її на найвищому рівні за мінімальну суму коштів розповідав Максим Кідрук. Максим-український письменник, мандрівник, за освітою інженер-енергетик. Побував у 29 країнах, серед яких такі  як: Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші. Він є автором 11 книг на різну тематику – від технічних до художніх. Тому, учні мали змогу не лише поспілкуватися з ним про подорожі, а й поцікавитися його творчістю. Так, Максим розповідав про сюжет  нової книги, презентація якої ще не відбулася.

Обидва лектори були вдячні організаторам за запрошення, за цікаву й допитливу публіку, якої зібралося чимало.

«Я задоволений результатом. Приємно, що з кожним разом на таку  зустріч приходить все більше молоді. Тоді розумієш, що всі зусилля докладені не даремно. Що є у Рівному активна молодь, яка вміє корисно та весело проводити час, спілкуватися з людьми, які чогось досягнули, і відкривати для себе щось нове. – розповідає голова МГО «Молодь-ДІЄ» Віталій Примак.

Організатором «Вуличного Університету» є молодіжна громадська організація «Молодь-ДІЄ»

Проект відбувається за підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, за участі ВМГО “ФРІ” та МО “Яскраво”.

Більше фото із проекту можна побачити на сайті ВУ – https://univer.md.rv.ua/

 Інформація про організаторів:

МГО “Молодь-ДІЄ” – є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.

Response code is 404
25 травня, у парку Шевченка,  відбувся четвертий «Вуличний Університет». Темою лекцій були мандри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *