Вуличний університет

Мета проекту: провести ряд альтернативних відкритих освітніх заходів для молоді, залучити молодь до громадської активності, пропагуючи ідеї громадянського суспільства, підвищити інтелектуальний рівень молоді через знайомство із цікавими та неординарними особистостями.

Опис заходу

Вуличний університет у Рівному – це освітній проект Громадської організації “Молодь – ДІЄ” за участі інших ГО та громадських ініціатив.

Кожен захід “Вуличного університету” є публічною лекцією (інтерактивною презентацією) з визначеним регламентом та тематикою. Відбуваються заходи ВУ на вулиці або в приміщенні з вільним доступом для будь-кого, хто бажає прийти. Теми для лекцій, презентацій обираються довільні, з урахуванням мети ВУ та актуальності відповідної теми. В якості лекторів запрошуються спеціалісти, експерти своїх галузей, успішні люди, хороші оратори, авторитети громадської думки.

Проведення заходів залежить значною мірою від погодних умов, тому належним чином організатори забезпечують комфорт учасників, гостей та лекторів, а також необхідний рівень візуалізації, акустики, роздачі матеріалів та поширення інформації про організаторів, партнерів ВУ, тощо.

Наші партнери:
  • ВМГО “ФРІ” та РММГО “ФРІ”
  • Український католицький університет
  • Музичний магазин PROaudio

Тематика цьогорічного Вуличного університету – Реформи в Україні.