Після журналістів на "Вуличному університеті" будуть викладати мандрівники

18 травня у парку Шевченка відбувся третій  “Вуличний університет”, який порушив журналістську тематику.  Близько 40 молодих активістів слухали лекції члена редакційної ради Інтернет-порталу “ВСЕ” Олексія Кривошеєва та журналіста Інтернет-порталу “ОГО” Олександра Мельничука.

Олексій Кривошеєв розповів учасникам “Вуличного університету” про тенденції розвитку рівненської журналістики. Також лектор розповів про інформацію та її важливість в суспільстві.

Q9L6mzncUEQ.jpg P5180111.JPG

Про реалії рівненської журналістики та про досвід журналіста від спортивних новин до політики, розповідав журналіст “ОГО” Олександр Мельничук. Також Олександр розповів про те, як він став журналістом рівненської газети та що це дає йому особисто.qT1FhlQ-xpw.jpg x5oAs7YNa3A.jpg

– “Сьогодні вже втретє рівненська молодь приходить на наш “універ”. Після кожного заходу ми зустрічаємо нових людей та обмінюємось із ними контактами. Ми – громадська організація, яка хоче об’єднати молодь, залучивши її через такі проекти до активної діяльності, та дати змогу стати менеджерами власних проектів в майбутньому – у нас, в організації Молодь-ДІЄ чи поза нею”, – говорить керівник організації МГО “Молодь-ДІЄ” Віталій Примак.

BaN1wBd1gUg.jpg

Вуличний університет №4

friendlyvisa25 травня 2013 року в Парку Шевченка на Літній сцені відбудеться 4 зустріч рівнян з лекторами Вуличного університету. Цього разу темою лекцій будуть мандри, про які розповідатимуть Максим Кідрук,  Андрій Мачурад та інші лектори.

Організатори запрошують усіх рівнян, насамперед молодих і активних, відвідати відкриті лекції ВУ.

Ідея Вуличного університету проста: всі лекції безкоштовні, а лекторами є успішні в різних галузях люди, в тому числі не лише місцеві, а теми лекцій можуть бути найрізноманітнішими.

Ті, кому цікаво дізнаватись про все нове, можуть знайти організаторів за наступними контактами:

Координатор проекту, Андрій Логащук:

Нагадаємо, що проект відбувається за підтримки Фонду Богдана Гаврилишина, за участі ВМГО “ФРІ” та МО “Яскраво”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *