В Рівному відбувся Вуличний університет із місцевими політиками.

Минулої суботи відбувся “Вуличний університет” на який в якості лекторів були запрошені рівненські політики. Багато практичних порад, мотивація молоді: – це все було на ВУ 8 червня. У парку Шевченка у Рівному.

_pxF2OJgCSU.jpg

Цього разу на ‘Вуличному університеті” не заплановано, але виступило три лектори:

Депутат Рівненської обласної ради Сергій Штурхецький, розповів молоді про поняття “політика”. Звідки вона виникла та кого можна називати політиками.

Депутат Рівненської обласної ради Михайло Кирилов, поділився думками щодо місцевої політики.  Розповів про важливість молодої людини в Україні та нашому місті Рівному. Говорив про національну ідею, якої зараз в суспільстві немає.

Член міськвиконкому міста Рівного Роман Денисюк,  розповів як міська влада може допомогти громадським організаціям вирішувати проблеми громад у місті.

В кінці ВУ лектори дали свої контакти активістам які прийшли на захід, для подальшої комунікації з ними.

– “ Ми молоді люди, ми є в соціальних мережах. Всі бажаючі можуть комусь із нас писати про свої проблеми та звертатись за допомогою”, – говорить Роман Денисюк.

Наступний “Вуличний університет” відбудеться в завтра у суботу (15 червня). Початок о 16.00, поблизу літньої сцени у парку Тараса Шевченка.

BEGmwaJqWdk.jpg

– “Шостий Вуличний університет  буде мати екологічну тематику. На захід запрошенні представники ГО “Еко-клуб”. Також на цьому ВУ буде підняте питання про сміття яке лежить на території ПДМу у Рівному. Буде цікаво!” – говорить голова Рівненського осередку Молодь-ДІЄ Світлана Канцимал.

Організатори запрошують всіх молодих та активних діячів Рівного на 16.00 у парк Шевченка на Вуличний університет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *